SNB and FREESKI swag Zabil.cz trip na ledovec 2013

Ve dnech 4. - 7.7. 2013 se uskutečnil historicky první Zabil.cz trip na ledovec, krycí název dovolenka na Dachsteinu tywoe! Tato akce byla pojata spíše volně, chtěli jsme lidem ukázat ledovec, místní krajinu, atrakce, sem tam je něco naučit, přiučit, ale to by to nebyl Zabil camp, kdyby se to všechno nezvrhlo v maximální progres!

 

Komu nestačí video, může mrknout taky na kotel fotografií a článeček níže... ;-)

 

Vrchní zabijáci, pečovatelé, vedoucí, coachové a zároveň profesionální extrémní šílenci zájezdu pro letošek byli Honza Kaňůrek (SNB), Martin Horák (SKI), Michal Ritter (guide) a Martin Kaňůrek (massager). Tato sestava byla doplněna výborně nadšenými campery, takže nám ke štěstí opravdu nic nechybělo.

 

 

Ve středu večer, cca kolem 19:00 jsme se začali scházet u naší luxusně vybavené haciendy Bergerhof. Proběhl klasický Zabil ceremoniál, červený koberec, šampáňo, seznamovačky, rozebírání pokojů se striptérkami... Ne, to už trochu přeháníme, ale prostě bylo to fajn a všichni už se těšili na ranní pojezd v parku.

 

 

Nebudeme teď rozebírat každý den, ale shrneme si aspoň pár TOP zážitků. Celkově jde TAK JAKO URČITĚ ÉÉÉ, po hokejisticky říct, že každý den jsme prožili na plno a ať už nám počasí moc nepřálo, bylo nám to prakticky úplně jedno :-) Koupačky na pláži jsme si užili, zároveň se trochu i otužili a v parku když zrovna zachcalo, tak jsme to brali jen jako lehké osvěžení a jelo se dál!

 

 

Story 1 Součástí campu bylo i požární cvičení, které přišlo jednoho krásného rána asi ve 4:00. Znělo to asi jako přistání UFO, tak se nelze divit, že z toho bylo pár lidí i kapku vedle. Ale naštěstí se nikomu nic nestalo a po dohadování komu kdo to vlastně kouřil, se šlo opět pokojně spát.

 

Story 2 Progres zóna na můstku do vody byla hodně populární. Padalo pár zajímavých placáků i dobrých triků, ale na Járovu legendární podmetenou šipku asi nikdo nezapomene. Neví jak to udělal, neví snad ani proč to udělal, ale vytřel zrak i coachům a proto i dostal náležité ocenění lachtan campu!

 

Story 3 Freeskier Véna se s tím moc nesral, coach Horác mu doporučil při jízdě parkem používat více holeně. To vám říkám takové holeně po čtyřech dnech jste ještě neviděli a my byli moc rádi, že camp netrvál pět dní, jinak by to bylo až do kosti! Takže jasná cena Zabil.cz triko, velký obdiv pro něj a jeho progres do krve :) 

 

 

Tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho, ale lepší bude, když se k nám příště raději přidáte, nemyslíte? No je to samozřejmě jen na vás, ale pozor! Ledovec Dachstein tu nebude věčně, takže mu přejeme za celou crew ještě hodně funkčních roků a brzo snad na viděnou! 

 

Na závěr ještě velké poděkování sponzorům a našim mediálním partnerům, bez vás by to nešlo, swag s vámi! HACK SNOWBOARDS, DAKINE, ELECTRIC, Q PARK, SUPERPARK DER DACHSTEIN, REDBULL, FREESTYLEAREA.EU, FREERIDE.CZ, BOARDMAG.CZ, STUDENTPOINT.CZ