SNB and FREESKI swag Zabil.cz trip na ledovec 2013 (podzim)

Původně jsme tento Zabil trip na ledovec ani plánovat nechtěli, ale jelikož se našim fanouškům moc líbil letní Dachstein, vydupali si i podzimní Dachstein! Tímto jim samozřejmě moc děkujeme a zároveň i našim sponzorům RedBull, Dakine, Hack snowboards, Snowboards.cz, Electric, Freestylearea.eu, Freeride.cz, Studentpoint.cz, bez kterých by to nešlo!

 

Více se o Zabil.cz campu na ledovec Dachstein dozvíte níže...

 

Co ale naši příznivci nečekali, že v toto roční obrobí, může ledovec už nabídnout (o proti létu) i dosti arktické počasí, he, he...

To se nakonec i splnilo a v jeden den jsme ani nešli jezdit, jelikož nejela hlavní gondola a nahoře na ledovci panovala sněžná obtloustlá víla. Nicméně tato "tragédie" se stala až v třetí den našeho pobytu, takže si aspoň všichni pořádně odpočali a zbytek času jsme vyplnili pohodovým bazénem, luxusní saunou a společenskými hrami typu zvedni krabičku, zkouluj si svou holčičku a nebo hoď salto z indoboardu.

 

 

Ostatní zbylé dny na ledovci jsme už řádně projezdili a naši campeři byli jako vždy nažhaveni do běla! Progres šel tedy jedna báseň a pod vedením freeski coachu Martina Horáka, Lukina Mikuli a snowboard coachů Honzy Kaňůrka, Michala Rittera a Pavla Vyroubala se dala pozitivní nálada camperů krájet na pořádně velké kusy. Tohoto faktu jsme si byli plně vědomi, takže nezbývalo nic jiného, než všechny naše účastníky zájezdu náležitě ocenit a ještě jim na úsměvu pořádně přidat.

 

 

Nejvíce to zabil a získal hlavní cenu (Hack snowboar s designem dle vlastního výběru) Pavel Malina, který byl zároveň nejstarší účastník campu, otec dvou dětí, super chlap atd. Holky taky nebyly pozadu, byla s nima sranda, zkrátka by to bez nich nešlo a největší zabijačkou se stala Mia Knechtová, která se stihla zlepšit jak na snowboardu, tak i na lyžích! Zkrátka letos fakt úlet a vy jako čtenáři máte aspoň důkaz, že našich campů se může zúčastnit opravdu kdokoliv!

 

 

Závěrem bychom chtěli ještě jednou všem moc poděkovat za účást, dobrou náladu, sponzorům za energii a uvidíme se snad znovu co nejdříve aneb sleduj náš Facebook, už se tam rýsují další akce!!! ;-D