Domů BLACK TEAM

BLACK TEAM

Jan Kaňůrek

Jeden ze zaladatelů projektu Zabil.cz, všestraný adrenalinový sportovec, pořadatel různých sportovních akcí atd.

Jeho hlavními sporty jsou především snowboarding, wakeboarding, workout a parkour.

Michael Beran

Jeden ze zakladatelů projektu Zabil.cz a taky nejlepší Český BMX jezdec. Díky kolu už oběl celý svět, stále vymýšlí nové a nové triky, čímž si zaručuje i dobrou pozici v celosvětové BMX scéně.

Jakub Dohnal

Mistr pohybu alias parkour, freerun specialista. Podílí se taky na různých projektech a sám organizuje spoustu akcí, campů atd. Zkrátka správný člověk na správném místě.

Marek Čejchan

Pokud hledáte nejzkušenějšího skateboardistu, především v oblasti exhibicí, přeskakování lidí a všeho možného, tak jste ho právě našli. Mára preferuje především rádiusy, U-rampu, vertikální rampu a v tomto odvětvý nemá v ČR téměř konkurenci.

Martin Hudec

Rally jezdec tělem i důší, občas přezdívaný i jako Český Ken Block. Má za sebou spoustu zkušeností a to i jak na České půdě, tak i na té zahraniční. Spolujezdce a navigátora mu dělá Petr Picka a to, jak to klukům společně jde, stačí jen sledovat aneb rok co rok výš a výš.

David Loukotka

Vládce vodní hladiny aneb profesionální jezdec v rychlo člunu zvaném hydroplane. Tento sport by se dal přirovnat k formuli 1, ale na vodě a pokud hledáte někoho, kdo to v ČR válí lépe než David, tak už nehledejte. Tento rider si jde za svým a rok od roku se zlepšuje a nám nezbývá nic jiného, než mu držet palce.

Laci Kobulský

Tento chalan je ze Slovenska a mimo to, že brutálně zabíjí na kiteboardu, tak jezdí i hodně dobře na snowboardu, in-linech a kdo ví, na čem všem ještě. Zkrátka univerzální zabiják, jak má být a taky naše Slovenská výborná spojka 🙂

Filip Podmol

Filip Podmol patří k České obávané freestyle motocrossové dvojce Podmolbrothers. Společně se starším bratrem Liborem trénujou co to jde a tak se nelze divit, že už i Filip se dostává v ježdění na světovou úroveň.

.