Domů Akce Zabil.cz – Kdo jsme a na co tu jsme? Dozvíš se v následujícím článku…
Zabil.cz – Kdo jsme a na co tu jsme? Dozvíš se v následujícím článku…

Zabil.cz – Kdo jsme a na co tu jsme? Dozvíš se v následujícím článku…

0
0

Spousta lidí nás má stále za magory, co si jen hrají a baví lidi… Ovšem ouha! Naše cíle jsou daleko vyšší a pokud Vás zajímá jádro našeho zabijáckého pudla, čtěte dále 😉

Team Zabil.cz v novém studiu Óčka při prvním živém vysílání 2015. Honza Kaňůrek, Michael Beran, Martin Hudec a Jim Dohnal.

Zabil.cz – Extrémní zábava pro každého

Zabil.cz je společný blog několika československých pro riderů a jejich nejlepších přátel.
Všude ve světě jsou čím dál víc populárnější blogy extrémních sportovců a jelikož v naší zemi neexistuje žádný profesionál, co by dokázal sám o sobě plodit každý týden kvalitní materiál, rozhodli jsme se spojit své síly a dali dohromady team skládající se z těch nejlepších adrenalinových sportovců.

Našim úkolem je vás kvalitně motivovat, co nejlépe bavit a hlavně pomáhat vytvářet lepší podmínky pro naše sporty.

 

Team Zabil.cz při natáčení v pardubickém skateparku, rok 2013.
Hlavními pilíři a autory „projektu“ jsou Honza „Kaňůs“ Kaňůrek a Michael „Berry“ Beran.
Nápad vznikl spontánně. Zkrátka nás přestal bavit ten mediální stereotyp a řekli jsme si, že najdeme nějaký lepší způsob, jak ukázat lidem tu pravou cestu, jak změnit svět k lepšímu atd.

 

Honza Kaňůrek při wakeboardové Zabil.cz exhibici.

 

Co vyznáváme a uctíváme?
Extrémní/adrenalinové sporty takzvané freestylové, jsou sporty volné, což jednoduše znamená, že vám stačí vaše hlava a rady těch nejlepších kamarádů, žádné mantinely, povinné kreace a podobně.
V dnešní době se začíná do našich sportů cpát neustále víc sponzorů, trenérů a hlavně taky rodičů… Ano i tohle je správně, ale jen v určité míře a harmonii, na kterou nesmíte zapomínat. (Jezdíme stále za sebe a tak to zůstane navždy!)

 

Honza Kaňůrek při street workoutu v Pardubicích.

 

Náš web a náš facebook, jaký je rozdíl a jak to funguje?
Naše webová stránka funguje v podstatě i jako databáze těch nejlepších videí z celého světa, co nám zrovna přelétly přes nos. Tyto TOP videa naleznete v menu, pod názvem SVĚTOVÁ VIDEA. Naši vlastní tvorbu pak hledejte v kategoriích ZABIL VIDEA, FOTO, AKCE a nebo se taky můžete mrknout na aktuální členy našeho teamu v sekci TEAM.

 

Facebook stránka už je trochu volnější. Zde dáváme prostor takřka každému, kdo se nebojí ukázat před naší porotou skládající se z našich fanoušků. Dále tu naleznete i různé info o našich cestách, tipy na víkend, zkrátka návody, jak si užívat tu pravou extrémní zábavu.
Vše, co děláme, děláme ve svém volném čase. Náš koníček je vás motivovat, bavit, naučit vás uznávat sami sebe atd. (Peníze, které vyděláme věnujeme zpět vám a extrémním sportům)

 

Natáčení u nejlepšího českého FMX jezdce Libora Podmola.

 

Zabil.cz budujeme jako značku kvality a záruku toho dobrého!
Nejsme jen rideři, co se vozí a užívají si. Snažíme se fungovat i co nejvíce pro ostatní lidi. Není to naše povinnost, děláme vše z čistě dobré vůle, ale když se do něčeho pustíme, musí to mít samozřejmě i dobrou úroveň! Proto si zapamatujte, že všude, kde uvidíte naše logo Zabil.cz, bude tam i část našeho teamu, tudíž záruka té pravé extrémní zábavy.
Spolupracujeme jen s lidmi, co vyznávají stejný smysl života jako my! Bavit se tréninkem, být sám svým pánem, mít cíl, dělat si zkrátka co chceš, ale dělat to správně.

Naše cíle:

  • Nabourat stereotyp
  • Prezentovat extrémní/adrenalinové sporty v tom nejlepším světle
  • Pomáhat v rozvoji extrémních/adrenalinových sportů
  • Pobavit lidi a hlavně je dostatečně motivovat k pohybu a správnému životnímu stylu
  • Bojujeme proti obezitě, tabáku, drogám a dalším návykovým látkám. Jedinou drogu, kterou uznáváme, je adrenalin!
  • Za pomocí Facebooku bojujeme proti Facebooku (Sociální sítě jako je Facebook je jen další možností, jak komunikovat, ovšem nesmíte se jimi nechat nikdy pohltit a zapomenout na reálný život)
  • Zbytečná rivalita na závodech a všude jinde v extrémních sportech u nás neexistuje
  • Nezahlcovat lidi zbytečnostmi…
Coachové letního Zabil.cz campu: Jim Dohnal (parkour), Ajka Krejčířová (fitness a výživa), Honza Kaňůrek (snowboarding, wakeboarding a workout), Mára Čejchan (skateboarding a wakeskating)

 

Za námi nestojí média ani reklamy a sponzoři, ale jen a pouze „obyčejní“ lidé, co v nás věří. A my se jim to snažíme co nejlépe vracet zpět…

 

Honza Kaňůrek, Michael Beran and team Zabil.cz