Domů BLUE TEAM

BLUE TEAM

nova

Adam Peschel

Adam „Special“ Peschel patří k TOP světovým kaskadérům na silničních motocyklech. Tento sport se nazívá stunt riding, Adam už díky němu objel kus světa a posbíral spoustu cených míst. Mimo to, že závodí, tak i pořádá různé akce, workshopy atd. Zkrátka, život na plný plyn.

profilovka

Marek Sukup

Opravdová špička ve své třídě, na motorce jezdí od útlého věku, takže mu motorka doslova přirostla k tělu. Mára má za sebou i spoustu super výsledků např. se stal 3x mistrem České republiky v MX2 atd.

profilovka

Radek Bílek

Zkušený FMX jezdec, který má za sebou milion exhibicí a stále se toho nebojí. Zkrátka motorka je jeho život a tak to i zůstane.

profilovka_vojcek

Vojta Břeský

Mladý, talentovaný, průbojný, vtipný, energií nabitý kluk, který holduje především jen a jen lyžovaní. Přesněji řečeno, Vojcek je zkrátka freeskier tělem i duší.

profilovka

Ondřej Záruba

Mladý FMX jezdec, který jezdí závody i exhibice všude kde ho napadne, ale momentálně nejvíce zabíjí v moderním německém cirkusu Flic Flac.

profilovkadavid

David Kašpárek

Skromný, mladý, talentovaný parkourista a freerunner. David má svůj jedinenčný styl, který si drží a jde si stále svou cestou. Mimo to, je taky dvojnásobný vítěz největší České parkourové soutěže Art Moving.

profilovkajakub

Jakub Šťastný

Mladý, talentovaný kluk, co se vydal na cestu street workoutu. Můžete ho vidět na Zabil.cz exhibicích, ale taky na různých jiných akcích všude po ČR. Jakub má v oblibě taky parkour, a co se z něj vyklube za pár let, jsme i my zvědaví.