Domů Akce SNB and FREESKI swag Zabil.cz camp – Karolinka 2014

SNB and FREESKI swag Zabil.cz camp – Karolinka 2014

0
0

Další super camp plný zážitků a nových triků je za námi a vy se teď můžete kouknout na video a spoustu fotografií přííímo ZDE!

Poděkování sponzorům: RedBull, Snowboards.cz, Meatfly, Gang Snowboard, Freeride.cz, Snowpark Karolinka

_U9J9982x

Možná jste si všimli, že letošní zima se nějak nepovedla, ale to nás neodradilo a s lejstrem plným náhradních aktivit, jsme camp uspořádáli!

_U9J9910x

Loni jeden z nejlepších snowparků v ČR a letos jedna z mnoha tragédií v ČR. Ano, řeč je samozřejmě o snowparku Karolinka, který bojoval zuby, nehty, aby se zde Zabil.cz camp vůbec uskutečnil. Potěšující informace byla jen ta, že nikde v ČR na tom nebyli o moc lépe, takže se šlo bez žádných velkých stížností na to!

_U9J9850x

V první den jsme to odpálili v ježdění na trávě a ukázali tak počasí, že je nám to absolutně jedno, na čem budeme jezdit! He, he… Bavili jsme se moc, ale samozřejmě jsme taky začali značně využívat poslední zbytky sněhu a pár překážek, které na nás zbyly. Během dne se kondistence sněhu změnila asi třikrát, od ledového skla, až po pískoviště, ale díky schaperovi Jožkovi Kysučanovi, bylo vše alright a jeztilo se na plné koule.

V dalších dnech se extrémní zábava už jen zvyšovala. Nejnáročnější byla asi středa, kdy jsme stihli ráno longboarding, pak si dali snowpark a zakončili to večer v gymnastické tělocvičně. Jo, jo, byl to celkem náklad, ale na druhý den byl po ježdění odměnou bazén, večer vyhlášení, rozdávání cen a pak už jen páteční volné ježdění a pápá smutně domů.

_U9J9616

Co dodat? Snad jen to, že jsme byli moc rádi, že jsme zimní Zabil camp posunuli (i na vzdory špatným sněhovým podmínkám) opět o trochu dále a campeři byli zas rádi, že se opravdu vyřádili, naučili spoustu nových triků a také byli odvděčeni mrťos hodnotnými dary od sponzorů Snowboards.cz, Meatfly a Gang Snowboard.

_U9J0038x

Tak a teď už se mrkněte na fotografie a kdo by si chtěl zapsat termín našeho připravovaného letního Zabil.cz campu, může si poznačit 10.-15.8. 2014 Nový Hrozenkov BigAir.cz 😉