Domů Akce SNB and FREESKI swag Zabil.cz summer camp 2013

SNB and FREESKI swag Zabil.cz summer camp 2013

0
0

Konečně jsme se hecli a vymysleli pro naše fanoušky v první třetině srpna pořádný freestyle camp! Stalo se tak v Novém Hrozenkově v areálu BigAir.cz a jak se nám to povedlo, se dozvíte z textu, fotografií a videa 😉

01

Camp byl určen hlavně pro zájemce o snowboarding a freeskiing, ale jako bonus jste zde mohli získat i solidní skills ve skateboardingu, parkouru, freerunningu, wakeboardingu, aggressiv inlinech a workoutu. Ani blbůstky jako trampolína, longboarding, slacklining, indoboarding nechyběly.

38

Tohle všechno se samozřejmě neobešlo bez kvalitních a zkušených Zabil coachů, kterými byli letos Honza Kaňůrek (SNB, workout, wake), Daniel Hanka (SKI, inline), Jim Dohnal (parkour, freerun), Pavel Vyroubal (SK8), Pavel Kupčík (SNB) a Didi Augustinová (SNB). Těchto profesionálních “šílenců“ jste se mohli kdykoliv a na cokoliv zeptat, plus byl zde k dispozici i kondiční trenér a masér v jedné osobě Jakub Suchánek. Jako host dorazila i naše BMX hvězda Michael Beran (poradce s úrazovým pojištěním), takže opravdu nechybělo vůbec nic. Neznamená to ale, že v příštím roce zase něco nepřidáme!

02

A jak vypadal náš každodenní chleba? Zcela jednoduše, byli jsme něco jako Sparťani z filmu 300, jen jsme se mimo tvrdého tréninku i dokonale bavili a nestěžovali si na bolístka 🙂 Ráno rozcvička s Jimem a Kaňůsem, která vám připravila a dokonale nachystala tělo tak, že byste přežili i náraz lokomotivy. Následoval coaching na trampolíně, balančních “nesmyslech“ a po té hurá na můstky a do vody!

18

Jinak každý den byl něčím specifický, jednou nás navštívili kluci na wakeboardech, kteří k nám byli speciálně pozvaní k natáčení svého video projektu (který taky podporujeme), další den se ukázali kluci s longboardy ze Snowboards.cz. Proběhla také parádní skateboardová exhibice od Pavla Vyroubala a večer nechyběla samozřejmě různá motivační videa od Zabil.cz, např. Jim Dohnal dal premiéru svého výletu z New Yorka atd. atd.

09

Celkově bychom camp hodnotili velmi pozitivně a to hlavně proto, že se nikomu z našich svěřenců nic vážného nestalo a navíc se všichni posunuli hned o několik velkých met dál! Jsme na vás moc hrdí, zvládli jste to úžasně a my doufáme, že se uvidíme už v zimě v Karolínce a nebo zase příští rok na Hrozenkově!

68

Děkujeme ještě jednou všem za účast a také našim sponzorům, bez kterých by to nikdy nešlo a to jsou: Meatfly, Hack, Dakine, BigAir.cz, Freestylearea.eu, Euphory a mediální partneři Freeride.cz a Boardmag.cz.