Domů Akce SNB and FREESKI Zabil.cz SWAG camp – Karolinka 2016

SNB and FREESKI Zabil.cz SWAG camp – Karolinka 2016

0
0

Boží snowpark, stylové ubytko, brutální progress a kupa zážitků, to byl zimní Zabil.cz camp v Karolince! Dost chvály, sluníčka mohlo být více, ale na druhou stranu sněhové podmínky byly tak parádní, že spadnout na dopadu bylo stejně příjemné, jako když večer vklouzneš do postele.

SNB coach Martin Kaňůrek na speed railu

Camp začal jako tradičně nedělním příjezdem na ubytko s kouzelným názvem “U Rozárky”. Kouzelný nebyl jen název, ale především prostředí zrekonstruované dřevěnice s krbem v každém apartmánu, u kterého každý večer nabírali campeři síly do dalšího dne. Po vydatné snídani v pondělí ráno následoval odjezd na svah, konečně! Všichni natěšení jak blešky z toho jak si zajezdí a vypilují si sadu stylových triků.

Komentář k videu: Sranda byla i mimo sjezdovky 🙂

 Couchové (Martin Kaňůrek, Pavel Vyroubal a Petr Pitucha) si rozdělili campery do tří skupin, aby se jim mohli náležitě věnovat. Campeři odhodlaní naučit se co nejvíc, dostávali v průběhu týdne rady nejen na svahu, ale taky každý večer při videocouchingu a díky tomu na SNB dopilovali backrolly, rodea, handragy a fs i bs rotace. Lyžníci zase nové graby, 360, 540 rotace a třeba i jízdu na switch.

Co dělají Zabil coachové, když mají pauzu? Tak tady to máte… 😀

Závěrem bychom chtěli ještě jednou moc poděkovat všem zúčastněným zabijákům, ale taky samozřejmě i sponzorům G-Shock, Aerovision, Red Bull a Freeride.cz! Děkujemeeeee a v příštím roce, dáme vopáčko a snad bude i sluníčko! 😉

P.S. Omlouváme se za fotogalerii, je poskládaná spíše jen z fotek z r§zných mobilů, protože fotograf, který nás měl fotit, se na nás jednoduše vybodl, nezvedal telefony, hrál mrtvého brouka atd. Zkrátka i to je This is kurva life, ale my se z toho nepo… Že jo?! ;-D