Domů Akce Vyhlášení soutěže #zabitazima 17/18
Vyhlášení soutěže #zabitazima 17/18

Vyhlášení soutěže #zabitazima 17/18

0
0

A je to konečně tady!!! Celou zimu jste nam mohli posílat videa a fotografie na e-mail a nebo jen jednoduše označovat #zabitazima na vašem Instagramu. Děkujeme moc všem, kteří se zúčastnili a myslíme, že co se týká např. toho Instagramu, vytvořili jsme parádní komunitu lidí, za což jsme taky moc rádi aneb kdo se chce inspirovat na další zimu, tak ať klidně kliká a sjíždí dál #zabitazima a teď už hurá na oslavence! 🙂

SPONZOŘI SOUTĚŽE: ROSSIGNOL, G-SHOCK, PODMOLBROTHERS, ZABIL.CZ, #THISISKURVALIFE

1. místo v kategorii snowboard získává David Petrů a to nejen za tuhle fotku, ale také za další jeho parády a hlavně videa, které najdete na jeho Instagramu _davidpeterson_ 😉 (Zasíláme snowboard a triko Rossignol, triko G-Shock, triko Podmolbrothers atd.)

David Petrů

1. místo v kategorii lyžníci získává Andrej Dobrík, který nás také hodně kvalitně zásoboval, takže určitě doporučujeme mrknout na jeho Instagram andrejdobrik 😮 (Zasíláme batoh a tričko Rossignol. Hodinky, kšiltovku, triko G-Shock atd.)

Andrej Dobrík

1. místo v kategorii crash na snowboardu získámá Martin Vala a zároveň mu přejeme brzké uzdravení. (Zasíláme mikinu Podmolbrothers, triko G-Shock, bandasku Rossignol atd.)

1. místo v kategorii crash na lyžích získává Martin Blaho a není to jen za tohle video, ale taky za super přejezdy na vodě, které najdete zde 🙂 (Zasílame hodinky Rossignol, triko #THISISKURVALIFE, kšiltovku Podmolbrothers atd.)

1. místo v kategorii volná disciplína máme dvě a tím prvním je Jakub Kroulík, hlavně za jeho velmi stylové fotografié, na které můžete mrknout na jeho Instagramu kroula. (Zasíláme triko Zabil.cz, deník Libora Podmola, kšiltovku G-Shock atd.) A to další první místo patří Dominice Gorgošové, která nám zaslala zimní prdelačku 🙂 (Zasíláme hodinky a triko G-Shock. Pásek Rossignol atd.)

Jakub KroulíkDominika Gorkošová

Všem zúčastněným (i těm co nevyhráli) moc děkujeme za příspěvky, ale hlavně děkujeme za to, že jste si tak parádně užili zimu a v příští zimě opět na viděnou!!! 😉

#zabitazima 17/18