Domů Akce Zabil.cz – Summer SWAG camp 2014

Zabil.cz – Summer SWAG camp 2014

0
0

Team Zabil.cz si může odškrtnout další povedený camp a to jak díky velké účasti, tak i velké podpoře sponzorů, konkrétně: Red Bull, Under Armour, Meatfly, Snowboards.cz, 7/9/13, BigAir.cz a mediální partner Freeride.cz. Samozřejmně všem moc děkujeme, všichni jsme společně posunuly extrémní sporty u nás zas o trochu dále a nyní se už můžete mrknout, jak jsme se na letním SNB and FREESKI swag Zabil.cz campu vlastně měli. Poslouží Vám k tomu NOVĚ PŘIDANÉ VIDEO a nadupanou fotogalerii sledujte níže…

Jim Dohnal na indoboardu a v pozadí na trampolíně camper Tomáš Vaněk. Foto: Petr Tanko

Píše se datum 10.8. 2014 je neděle, jsme v Novém Hrozenkově v areálu BigAir.cz, čas cca 16:00 a začínájí pomalu dorážet campeři těšící se na brutální progres především ve snowboardingu a freeskiingu. Mimo snowboard a lyže, jsme tu měli po celou dobu k dispozici naviják od firmy Winch4ride, takže si campeři mohli i ve volných chvílích zkusit jízdu na wakeboardu a někteří vyvolení i jízdu na wakeskatu.

23

Většinu hlavních aktivit mělo na starosti bratrské snowboardové duo Martin a Honza Kaňůrkovi, dále je doplnil coach přes orientaci ve vzduchu a to parkourista/freerunner Jim Dohnal, no a v neposlední řadě dorazil i náš nový odborník přes skateboarding a nová posila teamu Zabil.cz Mára Čejchan.

02

O Zábavu a progres bylo tedy postaráno i když nám nečekaně z programu vypadl vodní skůtr s lítajícím ancáblem, stále tu bylo mimo skákání dosti aktivit a i když třeba zrovna počasí nepřálo, byla tu tak super banda, že se to vůbec neřešilo 🙂 Každý opět udělal velký pokrok a jak se tak říka, nikdo neodešel s práznou, ba naopak doslova s přeplněnou taškou zážitků, nových triků a cen od sponzorů.

Na závěr už jen musíme říct, že jsme na Vás moc a moc hrdí, byli jste všichni úžasní a snad se uvidíme i v zimě na dalším Zabil.cz campu!!!

Zde přikládáme ještě video, které sestřihal a natočil jeden z našich camperů (shodou okolnosní taky mistr ČR v JOJU) Robert Kučera 🙂

Fotogalerie je od Petra Tanka: