Domů Akce SNB and FREESKI swag Zabil.cz trip na ledovec 2013 (podzim)

SNB and FREESKI swag Zabil.cz trip na ledovec 2013 (podzim)

0
0

Původně jsme tento Zabil trip na ledovec ani plánovat nechtěli, ale jelikož se našim fanouškům moc líbil letní Dachstein, vydupali si i podzimní Dachstein! Tímto jim samozřejmě moc děkujeme a zároveň i našim sponzorům RedBull, Dakine, Hack snowboards, Snowboards.cz, Electric, Freestylearea.eu, Freeride.cz, Studentpoint.cz, bez kterých by to nešlo!

_U9J9546

Co ale naši příznivci nečekali, že v toto roční obrobí, může ledovec už nabídnout (o proti létu) i dosti arktické počasí, he, he…

To se nakonec i splnilo a v jeden den jsme ani nešli jezdit, jelikož nejela hlavní gondola a nahoře na ledovci panovala sněžná obtloustlá víla. Nicméně tato „tragédie“ se stala až v třetí den našeho pobytu, takže si aspoň všichni pořádně odpočali a zbytek času jsme vyplnili pohodovým bazénem, luxusní saunou a společenskými hrami typu zvedni krabičku, zkouluj si svou holčičku a nebo hoď salto z indoboardu.

_U9J9572s

Ostatní zbylé dny na ledovci jsme už řádně projezdili a naši campeři byli jako vždy nažhaveni do běla! Progres šel tedy jedna báseň a pod vedením freeski coachu Martina Horáka, Lukina Mikuli a snowboard coachů Honzy Kaňůrka, Michala Rittera a Pavla Vyroubala se dala pozitivní nálada camperů krájet na pořádně velké kusy. Tohoto faktu jsme si byli plně vědomi, takže nezbývalo nic jiného, než všechny naše účastníky zájezdu náležitě ocenit a ještě jim na úsměvu pořádně přidat.

01_Dachsteinská_gorgonzola

Nejvíce to zabil a získal hlavní cenu (Hack snowboar s designem dle vlastního výběru) Pavel Malina, který byl zároveň nejstarší účastník campu, otec dvou dětí, super chlap atd. Holky taky nebyly pozadu, byla s nima sranda, zkrátka by to bez nich nešlo a největší zabijačkou se stala Mia Knechtová, která se stihla zlepšit jak na snowboardu, tak i na lyžích! Zkrátka letos fakt úlet a vy jako čtenáři máte aspoň důkaz, že našich campů se může zúčastnit opravdu kdokoliv!

02_Kompletní_zabijácká_posádka

Závěrem bychom chtěli ještě jednou všem moc poděkovat za účást, dobrou náladu, sponzorům za energii a uvidíme se snad znovu co nejdříve aneb sleduj náš Facebook, už se tam rýsují další akce!!! ;-D